MÜŞTERİ DESTEK HATTI: +90 232 431 08 78
0
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Gizlilik Bildirimi
Bu gizlilik ilkeleri EVE TEKSTİL  tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler evetekstilonline.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. 

Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımız yerine göre; ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri, iletişim bilgileri, yaş, yıllık gelir gibi istatiksel bilgilerini, hesap numarası gibi finansal bilgilerini ve vergi numarası, kimlik numarası kişiye özel bilgilerini girmeleri gerekebilmektedir. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

evetekstilonline.com üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:
  • E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  • Sitemiz aracılı ile girdiğiniz ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, yaş, vergi numarası, kimlik numarası bilgileriniz sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, heydeco.com tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
  • Dilediğiniz an üyelik iptali için iletişim sayfamızdan bize başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.
  • Size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizi de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.
  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca 128Bit şifreleme uygulanmaktadır. Ayrıca sunucularımız firewall ile korunmaktadır.

Düzeltme / Yenileme
Yukarıdaki gizlilik ilkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır. Her türlü öneri, eleştiri ve tecrübelerinizi aktarmanız için iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.